مرکزی نیوز || MarkaziNews.ir نامه ای به اهالی فرهنگ | مرکزی نیوز | MarkaziNews.ir


 

 

 

کد مطلب: 12078 | تاریخ ارسال: ۴ خرداد ۱۳۹۴ | چاپ این مطلب |
بدون تعارف ؛
نامه ای به اهالی فرهنگ

مرکزی نیوز : بینی و بین الله برای شناساندن فرهنگ مهدویت و شناساندن امامی که حاضر و ناظر بر رفتارهای ماست به نسلی که ماهواره ها و سایت ها احاطه شان کرده چه کرده اید / متولیان محترم فرهنگ استان ! به نظر شریفتان با برگزاری این همه کنسرت با حاشیه های مختلف و ملّون ، موجبات شادی قلب نازنین مولایمان را فراهم آورده اید یا قلم های امضاء کننده موافقتتان با این همه موسیقی مطرب ! تیری بوده بر قلب نازنین آقایمان !


سرویس دین و اندیشه مرکزی نیوز ؛

سلام ، از حال ما اگر خواهی بدانی ، ملالی نیست جز غبار همیشگی هوای ابری فرهنگی روزگارمان که این روزها بس گرفته است و ما به این هوا عادت کرده ایم !!

و چه زیبا گفته اند که غریب کسی است که در خانه ی خودش و پیش دوستانش غریب باشد.

و چه بد دردی است ، در کشوری که زیر پرچم علوی امام زمان – که جانم به فدایش باد – حیات دارد ، دیدن افرادی که دغدغه ای غیر از این آقا و شیعیانش را دارند .

در روزگاری که دوست و دشمن هریک به بهانه ای بر تنه ی نحیف اعتقادی مردمانمان می کوبند و زیرکانه دین جوانانمان را به انواع لطایف الحیل می دزدند و هر روزه شاهد نمودار شدن نتایج آن در کوچه بازارهای شهرمان هستیم ؛ مسولان فرهنگی استان ، مشغول برگزاری کنسرت های پیاپی موسیقی آن هم از نوع پاپ و … هستند ، از اطلس جامع فرهنگ استان  پرده بر داری می کنند و یا بیش از ۳ میلیارد تومان برای تیم فوتبال بودجه تصویب می کنند!!

راستی دیگراز جنس کاری که شهید آوینی می کرد و دوربین به دست ، مشغول کار فرهنگی اصیل بود برای نشر فرهنگ شهادت و ایثار خبری نیست .

دیگر کارهایی همچون کارهای شهید مصطفی چمران در تربیت نیرو دیده نمی شود .

اصلاً دیگر صحبت کردن و مطرح کردن کارهایی از این دست بی کلاسی و بی تدبیری است .

فرهنگ در شهرمان در دید مسولان فرهنگی معنایش تغییر کرده ، فرهنگ یعنی اطلس جامع فرهنگی ، یعنی دایره المعارف جهان اسلام ، یعنی فوتبال ، یعنی کنسرت پ ا پ * و ….، یعنی رونمایی از سمبل ها ، یعنی سخنرانی ها و مصاحبه ها و آن هم بی توجه به نخ اصلی تسبیح فرهنگ ، یعنی ساحت مقدس ائمه اطهار علیهم الصلوه و السلام

راستی حضرات متولیان فرهنگی ! حواستان هست؟ اعیاد شعبانیه آمد

بینی و بین الله برای شناساندن فرهنگ مهدویت و شناساندن امامی که حاضر و ناظر بر رفتارهای ماست به نسلی که ماهواره ها  و سایت ها احاطه شان کرده چه کرده اید .

متولیان محترم  فرهنگ استان ! به نظرتان با برگزاری این همه کنسرت با حاشیه های مختلف و ملّون ، موجبات شادی قلب نازنین مولایمان را فراهم آورده اید یا قلم های امضاء کننده موافقتتان با این همه موسیقی مطرب ! تیری بوده بر قلب نازنین آقایمان !

آری ، کمتر از چند روز دیگر به نیمه شعبان باقی است و مسولان فرهنگی شاید سرگرم برنامه ریزی برای کنسرت های دیگری هستند که دانسته یا نادانسته ابزار دست مهاجمین فرهنگی شوند .

و چقدر سخت است دیدن حجاب های غفلت فرهنگی مسولین که حتی به منویات و دستورات مقام معظم رهبری در زمینه کار اصیل فرهنگی دینی  گوش فرا نمی دهند و دم از ولایت و ولایتمداری می زنند .

باز می گویم که هوای فرهنگی شهرمان بس ناجوانمردانه سرد است و عده ای بس راحت در خواب اند !!

و دیگر ملالی نیست جز دوری از آقایمان که سخت از ما دلگیر است .

———————————————————

 پی نوشت ها :

* تعریف موسیقی پاپ : موسیقی پاپ معمولا به عنوان موسیقیی تعریف می شود که به شکل تجاری تهیه میشود یا هدف تولید آن سود مالی است. بنا به تعریف سایمون فریت Simon Frith، منتقد موسیقی و جامعه شناس متخصص موسیقی مردم پسند، موسیقی پاپ به عنوان یک صنعت شناخته میشود نه هنر.نظر مخاطبان:

نظر خود را ارسال کنید - قطعاً نظر شما دیده می شود:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- طبق اساسنامه مرکزی نیوز ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
نام *
ایمیل *
سایت

لطفاً برای ارسال نظر شریفتان سوال زیر را پاسخ دهید
نتیجه 10 + 2 می شود؟(در مستطیل زیر درج نمایید)
Please leave these two fields as-is:

برگه‌هاکلیه حقوق این سایت متعلق به مرکزی نیوز || MarkaziNews.ir می باشد نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع ميباشد.
Copyright ©2009 www.MarkaziNews.ir , All rights reserved.
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.